Rūpnīca

Rūpnīca

Rūpnīca Alfa Agro pieder lauksaimniecības kooperatīvajai sabiedrībai Agrario. Uzņēmums dibināts 2013. gadā ar mērķi ražot dzīvnieku barības sastāvdaļas, kā izejvielas izmantojot Latvijā audzētu lucernu, zālāju maisījumus un sienu.

Produkcija tiek ražota pēc HACCP un GMP+ kvalitātes vadības principiem.

Kvalitāte

Savus produktus rūpnīca ražo, balstoties uz HACCP un GMP+ (labas ražošanas prakse) kvalitātes vadības principiem, lai nodrošinātu augstas kvalitātes produkciju.

Audzēšana un novākšana

Tiek audzētas atlasītas šķirnes, kas brīvas no ĢMO. Lai izraudzītos labākās šķirnes, kooperatīvs veic izmēģinājumus vairāk nekā 10 lucernas šķirnēm. Lai nodrošinātu augstu gatavās produkcijas kvalitāti, mūsu agronoms apseko laukus, novērtējot lucernas zelmeni un nosakot labāko pļaušanas laiku. Katrai ienākošajai kravai veicam analīzes.

Drošība un izsekojamība

Mūsu darbinieki ir apmācīti strādāt atbilstoši HACCP un GMP+ kvalitātes kontroles prasībām, ieviešot to visos ražošanas procesos. Īpaša uzmanība tiek pievērsta produkcijas drošībai un izsekojamībai, - sākot ar izejvielām no lauka līdz pat pircējam, kurš saņem gatavo produkciju.

Žāvēšanas tehnoloģija

greenPie mums lucerna un zāle tiek žāvēta konveijera tipa kaltē saudzējoša režīmā 70-85°C temperatūrā, kas nodrošina augstas kvalitātes lopbarības sastāvdaļu ražošanu (tradicionāli lucerna tiek žāvēta vai nu ar dūmgāzēm vai ar karsto gaisu 600° grādu temperatūrā, kas no enerģijas izmantošanas viedokļa ir efektīvāk, bet viennozīmīgi pasliktina kvalitāti).

LAUKSAIMNIECĪBA UN LAUKU ATTĪSTĪBA